Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tv w dziecięcym pokoju
#1
Jak sądzicie, telewizor w pokoju dziecka to dobry pomysł?
Odpowiedz
#2
A w jakim wieku jest dziecko? Dzieci chyba w ogóle nie powinny zbyt długo przebywać przed telewizorem, bo może to być szkodliwe dla ich rozwoju no i dla zdrowia oczu… Ja bym nie dawała.
Odpowiedz
#3
Zawsze można ograniczyć im w jakiś sposób, albo zastosować blokadę, która będzie wyłączała telewizor o odpowiedniej porze, żeby dziecko nie spędzało przed nim zbyt dużo czasu.
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie to bardzo złe rozwiązanie. Jestem zdania, że dziecko powinno raczej bawić się czymś, co rozwija jego wyobraźnię, powinno czytać książki, próbować coś tworzyć, a nie patrzeć tępo w ekran. Przez to nasze dzieci stają się nieco mniej inteligentne…
Odpowiedz
#5
Można dać taki telewizor z bajkami do pokoju dziecka, ale trzeba zawsze wprowadzać jakieś ograniczenia dla ilości oglądanej telewizji dziennie. Inaczej dziecko będzie coraz bardziej rozpuszczone i w efekcie ciężej będzie nam nad nim w przyszłości zapanować.
Odpowiedz
#6
Można dać telewizor do pokoju dziecka, sami mamy, bo dziecko, kiedy się boi w nocy, to włącza sobie jakąś bajkę i przy niej spokojne zasypia. Nie uważam, żeby to był zły pomysł, trzeba jednak nad tym odpowiednio czuwać.
Odpowiedz
#7
To zależy według mnie od wieku, w jakim jest dziecko. No i trzeba pamiętać, ile i co mogą oglądać dzieci w poszczególnej grupie wiekowej.
Odpowiedz
#8
Wiecie, to że dziecko ma w pokoju telewizor nie oznacza, że musi i że chce go oglądać dwadzieścia cztery godziny na dobę… Jeśli będzie w pokoju dziecka telewizor, ale będzie ono miało również jakieś swoje ulubione zajęcia, to telewizor nie będzie dla niego żadną atrakcją.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości