Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciekawe pokoje dziecinne
#1
Niedługo moja żona spodziewa się dziecka. Macie jakieś pomysły na ciekawe pokoje dziecinne?
Odpowiedz
#2
My mamy na przykład pięknie zrobione łóżeczkoz szytymi ręcznie materacykami i baldachimem. Do tego nad łóżkiem jest taka też ręcznie szyta chmurka z kropelkami. Wygląda to rewelacyjnie i wcale nie było jakieś strasznie drogie. Jeśli ktoś w rodzinie ma zdolności do szycia, to można takie elementy zrobić samodzielnie.
Odpowiedz
#3
Dla naszego nieco większego dziecka (4 lata) żona uszyła indiańskie tipi z poduszkami. Dziecku bardzo się to podoba.
Odpowiedz
#4
Dla dziecka chyba wystarczą jakieś jasne mebelki, kolorowe poduszki i dużo maskotek i powinno być ok..
Odpowiedz
#5
No nie wiem, każdy ma chyba jakieś swoje wyobrażenia. Niektórym wystarczy, żepokój jest funkcjonalny i że ma łóżeczko dziecięce pod ręką,inni chcą słodko-słodkich aranżacji. Kwestia gustu. Ja nie robiłam specjalnego pokoju dla dziecka, bo zwyczajnie nie mam na to miejsca w domu.
Odpowiedz
#6
W sumie to wystarczy ściany pomalować w pokoju na jakieś jasne kolory, niektórzy robią jeszcze jakieś wzorki na ścianach albo coś malują czy kleją. Można zrobić samemu jakieś fajne dodatki z resztek materiałów.
Odpowiedz
#7
Wystarczy przejść się po sklepach z dziecięcymi rzeczami, mnóstwo tam jest jakiśstylowych i bardzo eleganckich dodatków. Niektóre wyglądają zupełnie jak z minionej epoki.
Odpowiedz
#8
Jak już będziemy mieć zarys czegoś, co się podoba naszemu dziecku albo co go interesuje, to wystarczy w ten sposób urządzić pokój, można kupić łózko w jakimś fajnym kształcie, na przykład w kształcie samochodu, widziałam takie nawet w Agacie meble czy w Ikei. Trzeba się porozglądać bo jest dużo fajnych rzeczy w sklepach.
Odpowiedz
#9
Po co w ogóle specjalnie dekorować pokój? To znowu jakaś kolejna plaga, która przychodzi z zachodu. Dziecko zaraz wyrośnie ze swojego dziecinnego pokoju i będzie trzeba znowu robić remont, a potem znowu i znowu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości