Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze ogrodzenie
Poradźcie mi, jakie ogrodzenie będzie lepsze - betonowe czy z kamienia w siatce?
Odpowiedz
To chyba zależy od tego, co ci się bardziej podoba? Albo twojej żonie, bo to w sumie chyba częściej zależy od nich…
Odpowiedz
A domek masz na wsi czy na obrzeżach miast? Często ludzie robią takie ogrodzenia, na jakie panuje trend w okolicy… Im bardziej wystawna dzielnica, tym droższe ogrodzenie, bo inaczej sąsiedzi mogą wytykać palcami…
Odpowiedz
Wydaje mi się, że betonowe ogrodzenie będzie solidniejsze, w końcu to usztywniany beton, ale z drugiej strony te kamienie wyglądają całkiem fajnie.
Odpowiedz
Betonowe są chyba już dzisiaj niemodne, może byś zerknął na coś innego? Może jakiś drewniany parkan? Chyba, że koniecznie musi być kamień albo beton… Drewniane wysokie sztachety też doskonale maskują widok tego, co mamy na podwórku.
Odpowiedz
Wszystko chyba zależy od tego, ile chcesz na ten płot wydać? Betonowy powinien być zdecydowanie tańszy niż ten z usypanych kamieni.
Odpowiedz
Ja bym dał betonowy, sam mam taki i nie mam z nim żadnego probemu. Fakt, w stawianiu nie jest zbyt łatwy, ale przecież nie robi się tego samemu. Później przez lata wciąż wygląda taksamo ładnie.
Odpowiedz
Kamień w siatce jest dzisiaj bardzo drogi, ale modny. Jeśli cię stać na niego, to możesz zainwestować w coś, co jest akurat na topie. Poszukaj jeszcze w Internecie, może wpadnie Ci w oko coś jeszcze, czego nie brałeś pod uwagę - na przykład wykonane ogrodzenie z kamienia, ale z dodatkiemkutych elementów, jakiegoś łańcucha czy czegoś.Wygąda to bardzo estetycznie i jest solidne. A cenowo chyba wyjdzie podobnie.
Odpowiedz
Betonowe są już dzisiaj w ogóle niemodne, więc poco robić coś takiego? Lepiej dołożyćparę złotych i zrobić coś, co będzie wyglądało po ludzku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości